Jak na finance?Jak na finance?Jak na finance?

Jak na finance?

Nevíš, jak začít, nebo jak se orientovat v tomhle oboru?

Tak přesně od toho tu jsme my, abychom ti se vším pomohli! Projedeme si základy finanční gramotnosti, účetnictví a nebo také jak zaujmout investora, nebo sám/a investovat. Ukážeme si čísla z praxe a vzor firmy, kterou máme (nebo jsme měli).

1-03Podrobnosti

O workshopu

1,5 h

Délka workshopu

 

2 999 Kč

Cena

 

VY a partneri logo
vivide
Logo 02
sapatrip
Jak to pomůže TOBĚ?

Vše ti do podrobna s radostí vysvětlíme, pomůžeme, odpovíme - stačí, když si o to řekneš!

Bonus

NAVÍC

E-book

Jak začít podnikat?

Přístup do VIP

Přístup do Facebookové VIP skupiny podnikatelů

Účast na netwrokingových akcí

Možnost se zúčastnit ZDARMA na naše akce

Reference

Filip Mayer - Owner & Founder Kavárny Dobrodruhy

Někdo má co říct, a někdo ne! Děkuji za tvé příspěvky 🙂 Tung  je založený na hodnotách, které jsou mi velmi blízké. Nehledí pouze na svůj vlastní prospěch, ale na hodnoty ve společnosti, podporu podnikatelské sféry a slovo se zde stává závazkem. Jsem hrdý na to, že s nim mohu spolupracovat a pomáhat mu měnit svět k lepšímu!

Filip MayerOwner & Founder Kavárny Dobrodruhy
Martin Liška - United Business Club

Na společnost jsme se obrátili s žádostí o výpomoc s rozšířením portfolia našich prodejních kanálů. Společnost Investman, v čele s panem N.M.Tung, reagovala obratem a nabídla nám propojení s několika významnými distributory elektroniky. Do dnešního dne čerpáme výhody, které nám z této spolupráce vznikly. Spolupráci s InvestMan mohu vřele doporučit.

Martin LiškaUnited Business Club
Jakub Lysoněk - Kouč/lektor

Michal je skvělý člověk, který se velmi snaží pomáhat vietnamské komunitě a zároveň je opravdu aktivní, podnikavý a vytváří zajímavé projekty, které mají přesah a pomáhají dalším lidem. Jeho služby můžu určitě doporučit. 🙂

Jakub LysoněkKouč/lektor
Ondra Nguyen -

"Lidé opakují, co vidí, ne co slyší". Za necelý půl rok, kdy jsem pracoval v jeho firmě mě naučil mnoha věcem. Snažil se mi dát to, pro co jsem tam přišel. Ať už se jednalo o zkušenosti z podnikání, kontakty nebo jeho ponaučení z životních situací, tak mi dal více, než si možná toho všiml. Přátelství a empatie mezi námi bylo to, co mi pomohlo na téhle cestě vytrvat, získávat a objevovat sám sebe. Nezískával jsem zkušenosti jenom já v roli stážisty, ale i on v roli šéfa.

Ondra Nguyen
Krok za krokem

Zúčastni se kurzu DNES.