Jak namarketing a branding?Jak namarketing a branding?Jak namarketing a branding?

Jak namarketing a branding?

Naučme se pořádně plavat ve vlnách marketingu a brandingu!

Projedeme si vše v těhle oborech a naučíme se na nich správně fungovat. Každý má ten svůj způsob a my budeme vyhledávat ten nejlepší pro Vás!

1-03Balíček 1

Základní seznámení a sezení

V balíčku dostanete nejen školení ode mě, ale i od celého týmu naší firmy. Vyhodnotíme Vaši dosavadní situaci, zjistíme váš archetyp značky a prozkoumáme & doporučíme, která varianta pro Vás bude nejideálnější. Ze školení si vezmete spoustu know-how a samozřejmě, i výstup!

1 999 Kč

 Cena kurzu

1 h

Délka kurzu

1-03Balíček 2

Pro pokročilé

V tomhle balíčku spolu strávíme více dnů s více odborníky – lidé, kteří Vám do podrobna a do detailu vysvětlí, co je branding a rozeberou s Vámi dosavadní stav nápadu či značky. Z celého školení se dozvíte nejen výstup, ale po domluvě Vám bude nabídnuta realizace, se kterou rádi pomůžeme. Tenhle balíček obsahuje více informací, know-how a více řešení, jaké konkrétní kroky by se mohly realizovat, aby se pomohlo vašemu projektu. Je to práce na delší dobu, ze které si nejen odnesete mnoho, ale i třeba něco hotového. Pomůžeme Vám vyšlapat se na horu, pak už bude na Vás, jak půjdete dál.

50 000 Kč

 Cena kurzu

X h

Délka kurzu

VY a partneri logo
vivide
Logo 02
sapatrip
Jak to probíhá?

Začneme úvodem do marketingu a brandu, posléze i jak fungovat na sociálních sítích nebo jak vytvořit příběh & dostat se do médií.

Určíme si rozdíl mezi marketingem vs brandingem a podělíme se s Tebou o mé/naše osobní zkušenosti (ukázka reálných výsledků našich marketingových kampaní) a doporučení.

Bonus

NAVÍC

E-book

Jak začít podnikat?

Přístup do VIP

Přístup do Facebookové VIP skupiny podnikatelů

Účast na netwrokingových akcí

Možnost se zúčastnit ZDARMA na naše akce

Reference

Filip Mayer - Owner & Founder Kavárny Dobrodruhy

Někdo má co říct, a někdo ne! Děkuji za tvé příspěvky 🙂 Tung  je založený na hodnotách, které jsou mi velmi blízké. Nehledí pouze na svůj vlastní prospěch, ale na hodnoty ve společnosti, podporu podnikatelské sféry a slovo se zde stává závazkem. Jsem hrdý na to, že s nim mohu spolupracovat a pomáhat mu měnit svět k lepšímu!

Filip MayerOwner & Founder Kavárny Dobrodruhy
Martin Liška - United Business Club

Na společnost jsme se obrátili s žádostí o výpomoc s rozšířením portfolia našich prodejních kanálů. Společnost Investman, v čele s panem N.M.Tung, reagovala obratem a nabídla nám propojení s několika významnými distributory elektroniky. Do dnešního dne čerpáme výhody, které nám z této spolupráce vznikly. Spolupráci s InvestMan mohu vřele doporučit.

Martin LiškaUnited Business Club
Jakub Lysoněk - Kouč/lektor

Michal je skvělý člověk, který se velmi snaží pomáhat vietnamské komunitě a zároveň je opravdu aktivní, podnikavý a vytváří zajímavé projekty, které mají přesah a pomáhají dalším lidem. Jeho služby můžu určitě doporučit. 🙂

Jakub LysoněkKouč/lektor
Ondra Nguyen -

"Lidé opakují, co vidí, ne co slyší". Za necelý půl rok, kdy jsem pracoval v jeho firmě mě naučil mnoha věcem. Snažil se mi dát to, pro co jsem tam přišel. Ať už se jednalo o zkušenosti z podnikání, kontakty nebo jeho ponaučení z životních situací, tak mi dal více, než si možná toho všiml. Přátelství a empatie mezi námi bylo to, co mi pomohlo na téhle cestě vytrvat, získávat a objevovat sám sebe. Nezískával jsem zkušenosti jenom já v roli stážisty, ale i on v roli šéfa.

Ondra Nguyen
Krok za krokem

Zúčastni se kurzu DNES.